• Glass vitrinë
 • vitrinë druri
 • Metal & vitrinë prej druri
 • Glass vitrinë

  Titan Tregon aliazh dhe tregon druri qelqi janë produktet e kompanisë anije. Sipërfaqja e materialit alumini është anodized, spërkatur dhe veshur. Ngjyra është e ndritshme, ngjyra është e ndritshme, Cilësi metali është i pasur, dhe kombinimi panel zjarri krahasohen me ngjyrë mund të mak ...

 • Roli i 6 vitrina të ndryshme të stilit

  stile të ndryshme të vitrina, të madhësive të ndryshme të vitrina, kanë role të ndryshme në dyqan. vitrinë e sotme thesar do të vijë me ju për të parë se si të madhësive të ndryshme dhe stile të ndryshme të luajë vitrina në dyqan. Kabineti 1.High Industria është quajtur edhe kabineti prapa, h ...

 • Si për të zgjedhur vitrinë, ju nuk do të vuajnë!

  Aktualisht, ju mund të zgjidhni tre mënyra për të blerë vitrinë: blerjen e standardit; bërë skenë; rregulloje vitrinë. Kur ju e kuptoni avantazhet dhe disavantazhet e secilit prej këtyre tre opsione, ju do të gjeni se kur ju zgjidhni customization vitrinë, ju jeni ende relative ...

 • Display Metoda e blerjes kabineti

  Në mënyrë që të nxjerrë në pah më të mirë efekti shfaqje e kabinete ekranit dhe ekranit qëndron, njerëzit duhet të jetë i zënë ngushtë kur të blerë kabinete ekranit dhe qëndron ekranit. Ata duhet të blihen në bazë të nevojave të produkteve të ekranit. Kushtoj vëmendje për pikat e mëposhtme kur blerjen e: 1. ...

 • rreth nesh

RRETH NESH

Guangzhou Yujin Raft Co, Ltd, është një prodhues terminal i specializuar në projektimin, R & D, prodhimit, shitjes dhe pas shitjes shërbimi e vitrina dhe raftet. Ajo ka qenë në industrinë e për dhjetë vjet. Kompania ka një ekip të klasit të parë dinamike angazhuar në kërkimin dhe zhvillimin, shitjes, menaxhimin dhe shërbimit, vazhdimisht inovative fuqinë dhe burimin e reja dhe të përditësuar.